wersja polskaenglish versiondeutsche version wersja polska

PROBOSZCZ INFORMACJE DUSZPASTERSKIE INTENCJE MSZALNE OGŁOSZENIA PARAFIALNE GALERIA KONTAKT REGULAMIN CMENTARZA DOM REKOLEKCYJNO - NOCLEGOWY \"RÓŻANKA\"

Strona parafii

11.11.2018
XXXII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. Dziękuję bardzo wszystkim, którzy przygotowali i uczestniczyli w dniu wczorajszym w uroczystości odpustowej ku czci Św. Marcina w Lesicy.

2. W przedsionku kościoła możemy zapoznać się i zobaczyć dzieci, które zostały adoptowane przez naszą Parafię w ramach zbiórki „Adopcja na odległość”.

3. W przyszłą niedzielę, jako III miesiąca zbiórka na fundusz remontowy naszego kościoła. A także zbiórka do puszki, jako pomoc finansową w zorganizowaniu wyjazdu młodzieży z naszej diecezji na Światowe Dni Młodzieży w Panamie.

4. Na stoliku wyłożone są kalendarze parafialne na 2019 rok. Ofiara za kalendarz dowolna.

5. We wtorek o 1730 w kościele pierwsza próba jasełek. Bardzo serdecznie zapraszam do udziału dzieci i młodzież z naszej parafii.

6. W związku z pogrzebem Taty ks. Tomasza Hęsia w środę nie będzie Mszy św.

7. O sprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Rodziny: Niżnik, Waliłko, Pyrzeńscy, Majchrzak, Giermek

8. Kalendarium
    Poniedziałek – Św. Jozafata, biskupa i męczennika
    Wtorek – Św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna
    Sobota – Św. Elżbiety, zakonnicy

9. Do nabycia „Gość niedzielny” – „Niepodległość- wykorzystana szansa”; „Kościół po synodzie”; „Dziurawy namiot”;

Witaj !
Kliknij aby się zalogowaćZaloguj się

dodaj
usuń