wersja polskaenglish versiondeutsche version wersja polska

PROBOSZCZ INFORMACJE DUSZPASTERSKIE INTENCJE MSZALNE OGŁOSZENIA PARAFIALNE GALERIA KONTAKT REGULAMIN CMENTARZA DOM REKOLEKCYJNO - NOCLEGOWY \"RÓŻANKA\"

Strona parafii

27.01.2019
III NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. Przeżywamy dzisiaj III niedzielę w ciągu roku. Dzieciom i młodzieży, przybyłym gościom życzę udanego odpoczynku.

2. Dzisiejsza taca w całości przeznaczona jest na ubezpieczenie naszych kościołów. Bardzo dziękuje za złożone ofiary.

3. Dzisiaj zapraszam na spotkanie na plebanii o godzinie 1700 Radę Parafialną, Radę Sołecką i Stowarzyszenie Przyjaciół Różanki

4. Kalendarium
    Poniedziałek – Św. Tomasza z Akwinu
    Środa – Rocznica poświęcenia kościoła katedralnego w Świdnicy
    Czwartek – Św. Jana Bosko
    Piątek - I piątek miesiąca – okazja do spowiedzi od godziny 1630
    Sobota - Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Msza św. o godzinie 1700 – na Mszę przynosimy świece. Taca w tym dniu przeznaczona jest na potrzeby zakonów kontemplacyjnych. Rano odwiedziny chorych z Najświętszym Sakramentem.
    Niedziela - adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic Żywego Różańca.

5. Do nabycia „Gość niedzielny” – film "Bóg nie umarł"

Witaj !
Kliknij aby się zalogowaćZaloguj się

dodaj