wersja polskaenglish versiondeutsche version deutsche version

PROBOSZCZ INFORMACJE DUSZPASTERSKIE INTENCJE MSZALNE OGŁOSZENIA PARAFIALNE GALERIA KONTAKT REGULAMIN CMENTARZA DOM REKOLEKCYJNO - NOCLEGOWY \"RÓŻANKA\"

Strona parafii

10.03.2019
I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Dzisiaj przeżywamy I niedzielę Wielkiego Postu, którą rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Plan rekolekcji wywieszony jest w gablotach, na stronie internetowej i na profilu parafii na facebooku. Podczas rekolekcji okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św.

2. Spowiedź św. wielkanocna w naszej parafii odbędzie się w środę 10 kwietnia: Gniewoszów: 1630 – 1700; Różanka: 1700 – 1730.

3. II niedziela Wielkiego Postu jest dniem poświęconym wsparciu duchowemu i materialnemu misjonarzy polskich na całym świecie. Dlatego za tydzień będą zbierane ofiary pieniężne do puszki na dzieło misyjne Ad Gentes. Za złożone ofiary bardzo dziękuje.

4. W przyszłą niedzielę, jako III miesiąca zbiórka na fundusz remontowy naszego kościoła. Bardzo dziękuje, za złozone ofiary.

5. W Wielkim Poście nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki o godz. 1700. Gorzkie żale w niedziele przed Mszą św.

6. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła Rodzinom: Maria Żaba, Teresa Sobierska, Tarnowscy, Adydan, Niżnik, Waliłko, Pyrzeńscy, Majchrzak, Giermek

7. Do nabycia „Gość niedzielny” – „Droga krzyża”; „Umartwienie nie zmartwienie”; „Tu Bóg mówi wprost do serca”.

Willkomen!
Klicken Sie hier, um sich einzuloggenZaloguj się

Hinzufügen
Löschen